Dom ProduktyFiber Optic Patch Cord

KOCENT OPTEC LIMITED

dobra jakość Fiber Optic Patch Cord na sprzedaż
dobra jakość Fiber Optic Patch Cord na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA

Chiny Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA dostawca
Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA dostawca Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA dostawca Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA dostawca

Duży Obraz :  Wodoodporny łącznik światłowodowy opancerzony Armored Outdoor Field FTTA

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: KCO-HW-MNSCA-Armored-5.0mm-LSZH-xxxM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, rolka drewniana
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: break
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złącze 1: Huawei Mini SC / APC Złącze 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Rdzeń: 1 2 4 6 8 12 rdzeni Ubytek wtrąceniowy: 0.2dB
Strata zwrotna: 55dB Materiał osłony kabla: LSZH, TPU
Kolor: Czarny Włókna typu: SM, MM

Opancerzony kabel światłowodowy pancerny z Huawei Mini SC APC H do FTTA


Wprowadzenie:
- Kocent Optec Limited jest jednym z producentów kabli światłowodowych z ołowianym polem zewnętrznym. Specjalny we wszystkich rodzajach polowych kabli światłowodowych z wodoszczelnym złączem, takich jak: złącze Fullaxs, Military Connector, PDLC, ODVA, ...
- Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w produkcji, dostarczamy klientom standardową krosownicę telekomunikacyjną i telewizyjną. Wszystkie towary są testowane przed wysyłką. Zapewniamy usługi OEM i ODM. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji o nas i produktach.
- Zespoły Mini SC zapewniają solidne i szczelne rozwiązanie połączenia dla połączeń światłowodowych z domowymi (FTTH).
- Końcówka złącza H zawiera połączenie typu SC / APC w smukłej, szczelnej, gwintowanej obudowie polimerowej, co umożliwia łatwe podłączenie do wieloportowego terminala lub gniazda przedłużenia w linii.
- Złącza SC / APC współpracują ze standardowym adapterem zapewniającym wspólny interfejs dla aplikacji FTTX
- Zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne dla FTTA i innych zastosowań zewnętrznych.
- Umożliwia elastyczność użycia fabrycznie zakończonych zespołów lub wstępnie zakończonych lub zainstalowanych w terenie zespołów
- Nadaje się do FTTA i ekstremalnych temperatur zewnętrznych Zapewnia funkcjonalność w trudnych warunkach pogodowych
- Może być instalowany bez specjalnego oprzyrządowania
- Złącze gwintowane
- Zapewnia ochronę przed zginaniem podczas instalacji i długotrwałego użytkowania
- Zastosowanie: Kabel krosowy CPRI / FTTA / stacji bazowej jest używany jako: stacja bazowa 3G 4G, lotnictwo i obrona, diagnostyka sprzętu, czujnik FO, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.
- Produkt jest dostępny w 1-żyłowym, 2-żyłowym, 4-żyłowym, 6-żyłowym, 8-żyłowym, 12-żyłowym.


Charakterystyka:
- Niska tłumienność wtrąceniowa i utrata odbicia wstecznego
- Dobra wymienność
- Dobra trwałość
- Wysoka stabilność temperaturowa.
- Precyzyjne złącze
- Doskonałe możliwości mechaniczne

Parametr:
Utrata insercji: <= 0,2dB
Strata zwrotu:> = 50 dB
Tryb światłowodu: tryb pojedynczy / tryb wielokrotny
Długość fali roboczej: 1310, 1550 nm
Długość fali testowej: 1310,1550 nm
Powtarzalność: <= 0,1
Wymienność: <= 0,2dB
Trwałość: <= 0,2dB
Długość włókna: 1 m, 2 m… .. dowolna długość opcjonalna.
Długość i tolerancja: 10 cm
Temperatura pracy: -40 ° C ~ + 85 ° C
Temperatura przechowywania: -40 ° C ~ + 85 ° C

Konstrukcje kablowe:
Typ 1: SUS Spiral Steel Amoured + Kevlar + LSZH / TPU + 2 × buforowane włókno 0,9 mm (4,8 mm / 5,0 mm);
Typ 2: SUS Spiral Steel Amoured + Kevlar + LSZH / TPU +   Kabel 2 × 2,0 mm (7,0 mm)
Inne konstrukcje kablowe są mile widziane.

Funkcje:
- Złącza są zgodne ze standardami IEC, Telcordia-GR-326-Core;
- Różne opcje rozruchu i rozmiaru;
- Niskie tłumienie wtrąceniowe; Wysoka strata zwrotu;
- 100% pomiar interferometru;

Zastosowanie :
- sieci telekomunikacyjne;
- Sieci lokalne;
- CATV;
- Aktywne zakończenie urządzenia;
- Sieci systemów centrów danych;
- PON;
- Ćwiczenie wojskowe;
- Wydajność i tak dalej.

Zdjęcie produktów:


Dane techniczne:

Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Złącze Strona A: SC z opancerzonym
Strona B: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, złącze ODVA, DLC (dupleks LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
Liczba włókien

2 rdzenie
4 rdzenie
6 rdzeni
8 rdzeni
12 rdzeni

Typ włókna

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

MM
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Kurtka Materiały

LSZH
TPU
PE

Średnica kabla

4,8 mm
5,0 mm
5,5 mm
6,0 mm
6,5 mm
7,0 mm

Testowanie długości fal

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Utrata insercji (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0,3 dB (PC / UPC / APC)
≤ 0,3 dB (UPC)
Strata zwrotna (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45 dB (PC / UPC)
≥55 dB (APC)
≥35 dB (UPC)
Możliwość wymiany ≤ 0,2dB
Zespoły kablowe Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patch cord / Patch out patch cord
temperatura robocza -14 ℃ ~ + 85 ℃
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃


Usługa OEM / ODM:
Jeśli chcesz wyświetlać własną markę LOGO na towarach takich jak kabel, woreczek, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa to zrobić.


Uszczelka:
Według Stardard Export Packing.
Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :
- Międzynarodowy ekspres, taki jak UPS, TNT, DHL itp
- Powietrze międzynarodowe: CA, AA, EA itp
- drogą morską: COSCO, HUYNDAI, ...
- Standardowy port wysyłkowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo


Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)