Dom ProduktyMPO MTP Patch Cord

Patchcord optyczny LC Super Boot MTP MPO 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Patchcord optyczny LC Super Boot MTP MPO 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH
LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH LC Super Boot MTP MPO Optical Patch Cord 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Duży Obraz :  Patchcord optyczny LC Super Boot MTP MPO 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: MPO / F-LC / UPC-G652D-xm-LSZH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE, karton, drewniana rolka
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Patch cord światłowodowy MPO Złącze: MPO
Błonnik: SM, MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 Okładka: PVC, LSZH
Utrata wtrąceniowa: 0,2dB Długość: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ...
Rdzeń: 9/125 Liczba włókien: 8 włókien, 12 włókien, 24 włókna
High Light:

breakout fiber optic cable

,

fiber optic breakout cable

Patchcord optyczny LC Super Boot MTP MPO 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH

Opis:

- Seria MPO oferuje rozwiązanie od kabli magistralnych do przedłużonych kabli magistralnych, hybrydowych kabli magistralnych, modułów kasetowych, paneli adapterów MPO, do bezpośrednich paneli krosujących, do krosownic zarówno w klasie MPO klasy G (klasa normalna), jak i klasy L. (bardzo niska strata).

- Rozwiązanie serii MT obejmuje kable krosowe MTP / MPO, kable uprzęży MTP / MPO oraz kable bagażnika MTP / MPO.

- Zapewniamy pełną linię wysokowydajnego zestawu kabli światłowodowych MTP / MPO, są one przeznaczone do zastosowań w płytach montażowych o dużej gęstości oraz w obwodach drukowanych (PCB) w systemach danych i telekomunikacji. Dzięki technologii pojedynczej ferruli MT nasz zestaw kabli światłowodowych MTP / MPO może obejmować maksymalnie jedną ferrulę z 24 połączeniami rdzeni światłowodowych.

- Standard: Wszystkie komponenty i końcowe produkty są projektowane i testowane w celu spełnienia wymagań IEC 60874-7, CECC 86115-801, Bellcore / Telcordia GR-326, EIA / TIA 604-3A, EIA / TIA 568, ISO / IEC 11801 , Belcore / Telcordia GR-409-CORE, IEC 793, IEC 794-1-E1, IEC 794-1-E3, UL 1666/901 i EIA / TIA 455

Przedstawiać:
- Kocent Optec Limited jest jedną z wiodących firm w dziedzinie opracowywania i produkcji zaawansowanych kabli światłowodowych MPO MTP.

- Usługa OEM jest dostępna dla wszystkich starych i nowych klientów.

- Ogromny zapas obudowy złącza i kabla, sprzyjają szybkiej dostawie.

Cechy:

- Niska utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego
- Przewidywana powierzchnia końcowa tulei
- Precyzyjny klucz przeciwobrotowy i korpus odporny na korozję
- Obudowa z tworzywa sztucznego z certyfikatem UL
- Buty w różnych kolorach
- Buty w stylu Telcordia
- Dostępne w typach włókien OM1, OM3, OM4 i SM OS2
- Dostępne w 12, 24, 36, 48, 72, 96, 144 lub niestandardowych ilościach włókien
- Wszystkie kable krosowe są wstępnie oznakowane i pakowane osobno
- Niestandardowe konfiguracje dostępne na życzenie
- Zgodny z RoHS - Dostępne kable Riser, Plenum i LSZH

Podanie

- CATV,

- Metro,

- sprzęt testowy,

- instalacje pomieszczeń,

- Aktywne zakończenie urządzenia,

- sieci telekomunikacyjne,

- sieci lokalne (LAN),

- sieci przetwarzania danych,

- sieci rozległe (WAN),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA, ...)


Zdjęcia produktu:


Specyfikacja:


Rodzaj
Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb Multi
(Polski APC) (UPC polski) (PC polski)
Liczba włókien 8,12,24 itd. 8,12,24 itd. 8,12,24 itd.
Rodzaj włókna G652D, G657A1 itp. G652D, G657A1 itp. OM1, OM2, OM3 itp.
Maksymalna strata wtrąceniowa Elita Standard Elita Standard Elita Standard
Low Loss Low Loss Low Loss
≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,60dB
Strata zwrotna ≥60 dB ≥60 dB NA
Trwałość ≥500 razy ≥500 razy ≥500 razy
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Testowa długość fali 1310 nm 1310 nm 1310 nm

Rodzaj polaryzacji:


Produkty relacji:

Usługa OEM / ODM:
Jeśli chcesz pokazać własne logo LOGO na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy.


Uszczelka:
Według opakowania eksportowego Stardard.
Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :
- Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
- Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
- Przez morze

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr.He

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)