Dom ProduktyMPO MTP Patch Cord

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy

High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box
High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box High Density MPO Fiber Optic Patch Panel , 1U 19'' Rack Mount Fiber Optic Termination Box

Duży Obraz :  Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: RoHS, ISO9001
Numer modelu: MPO-1U-96-LC / UPC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: negocjacja
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE, karton, drewniana paleta
Czas dostawy: 2 ~ 7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 50 000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
złącze 1: MPO, MTP złącze 2: LC / UPC, LC / APC lub niestandardowe
rozmiar: 480x245x1U Pojemność: 96 rdzeni
kolor: czarny, beżowy Długość: 0,5 m, 1,0 m, 1,5 m, dostosowane
High Light:

breakout fiber optic cable

,

fiber optic breakout cable

 

96-rdzeniowy panel krosowy LC / UPC SM High Density MPO 1U 19 '' do montażu w szafie

 

Nasze zalety:

- Kocent Optec Limited jest jednym z wiodących dostawców pasywnych produktów światłowodowych w Chinach.

- Kocent Optec Limited z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży światłowodowej, zapewniamy usługi OEM i ODM dla wszystkich typów montowanych w stelażu paneli MPO / MTP.

- Z pełnym zestawem linii produkcyjnej do produkcji taśmy stalowej (do produkcji wszystkich rodzajów ODF) i linii produkcyjnej do patchcordów MPO, dostarczamy patch panel MPO / MTP z pełnym obciążeniem patchcordu i adaptera.

- Wszystkie opłaty instalacyjne są bezpłatne.

 

Szybkie informacje:

- Złącze 1: Patch-patch MPO, MTP fanout

- Złącze 2: LC / UPC, LC / APC, LC MM

- Numer modułowy: 4 szt

- Długość kabla: 0,3 m

- Rozmiar panelu krosowego: 480x245x1U (mm)

- Pojemność: 96 rdzeni

 

Funkcje:
-Standardowy rozmiar 19 ", łatwa instalacja.

- Pasuje do szafy typu rack 19 ''.
- Lekka, mocna wytrzymałość, dobra odporność na wstrząsy i pyłoszczelność
- Dobrze zarządza kablami, kabel można łatwo odróżnić
- Przestronna przestrzeń zapewnia współczynnik zgięcia włókna
- Zapewnia kompletne rozwiązanie systemowe dla łączności
- Zapewnij większą gęstość pola kratki w mniejszej liczbie jednostek regałów, oszczędzając cenne miejsce
- Zapewnia elastyczność i łatwość wdrażania sieci oraz przenosi, dodaje i zmienia

 

Zdjęcie produktu:

 

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 0

 

 

Dane techniczne złącza MTP / MPO:

Rodzaj Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb Multi
  (Polski APC) (UPC polski) (PC polski)
Liczba włókien 8,12,24 itd. 8,12,24 itd. 8,12,24 itd.
Rodzaj włókna G652D, G657A1 itp. G652D, G657A1 itp. OM1, OM2, OM3 itp.
Max. Max. Insertion Loss Utrata wtrąceniowa Elita Standard Elita Standard Elita Standard
  Low Loss   Low Loss   Low Loss  
  ≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,60dB
Strata zwrotna ≥60 dB ≥60 dB NA
Trwałość ≥500 razy ≥500 razy ≥500 razy
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Testowa długość fali 1310 nm 1310 nm 1310 nm
Test wkładania i wyciągania 1000 razy < 0,5 dB
Wymieniać < 0,5 dB
Siła przeciw rozciągająca 15kgf

 

Opisy:

Pojemność światłowodu panelu 12-144 rdzeń (zwykle 12 24 48 portów)
Złącze panelu SC LC ST FC
Rodzaj Naprawiony
Wymiar 19 '' 1U / 2U / 3U / 4U ...
Materiał Stal walcowana na zimno lub aluminium
Temperatura przechowywania -45 ~ + 65 ℃
Grubość 1,0 1,2 mm
Akcesoria Opaski kablowe, śruby mocujące i spiralna rura owijająca
Typ MPO

SM: G652D, G657A1, G657A2

MM: OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

Pokrywa LSZH
Długość 0,3 m, 0,5 m

 

Usługa OEM / ODM:

If you want to display your own brand LOGO on the goods such as cable, package bag, label or any where. Jeśli chcesz wyświetlać własne logo LOGO na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. It is no any problem. To nie jest żaden problem. Our OEM and ODM service is always ready to do it. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy.

 

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 1

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 2 Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 3

Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 4 Światłowodowy panel krosowy MPO o wysokiej gęstości, 1U 19-calowy stelaż światłowodowy 5

 

Uszczelka:

Według opakowania eksportowego Stardard.

Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

 

Wysyłka :

- Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp

- Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp

- Przez morze

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)