Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
Wewnętrzna puszka FTTH FTTB światłowodowa 4 porty kablowe Taśma stalowa materiał KCO-ODB-48A
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
FTTA 10 portów NAP 1*8 Splitter Terminal Fiber Optic Box z wodoodpornym złączem
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarne |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa światłowodowa FTTH 4 rdzenie SC Port NAP Skrzynka przyłączeniowa
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-04-MK |
| Kolor: | szary |
32 porty 48 rdzeni IP65 FTTH Optyczna skrzynka zaciskowa Dystrybucja FDB FAT Box
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FDB-0348-MK |
| Kolor: | Biały |
KCO-ODB-72A 72 Port światłowodowy Terminal Box 96 Światłowód do montażu na ścianie typu metalicznego
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
16 rdzeni Ftth zakończenie skrzynki / światłowód Box zakończenia 16 porty kablowe
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
24 Port Fiber Optic Terminal Box z materiałem ABS+PC do ścian lub słupów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
6 Portowy terminal światłowodowy FDB
| materiał: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wstawki: | 0,15 dB |
| Utrata powrotu: | 55 dB |
16 rdzeń do montażu na światłowód Box / Fiber Optic Box
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 włókien Mini Splitter Terminal Fiber Optic Box z materiałem ABS + PC do ochrony zewnętrznej IP65
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

