Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
CAT5 CAT6 Face Plate Terminal światłowodowy Single Mode Simplex Dual Ethernet
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Oszczędność miejsca Terminal światłowodowy Stopień ochrony IP65 Łatwa instalacja
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Kompaktowy 16 portów skrzynia końcowa światłowodowa z łatwą obsługą do dystrybucji światłowodowej na zewnątrz
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
4 port 4 rdzeń wnętrza skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem ABS + PC dla systemu sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-04M |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
2 włókna IP-45 Wewnętrzne skrzynki terminali światłowodowych FTB do zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
Pudełko końcowe światłowodowe, szafa końcowa wewnętrzna z pojemnością 2 włókien, utrata wstawienia 0,15 dB i utrata powrotu 55 dB
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
Skrzynka zaciskowa światłowodowa z 48 portami, stopień ochrony IP65, wykonana z materiału ABS+PC do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
1U 12 rdzenia skrzynki końcowej światłowodowej dla ramy dystrybucyjnej 19' z materiałem stalowym
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 12 włókien |
96-włóknowa, 19-calowa, standardowa skrzynka zaciskowa światłowodowa do montażu w szafie rack z pojemnością na 48 włókien
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 48 włókien |
Skrzynka abonencka światłowodowa obsługuje wejścia kabli światłowodowych w wielu kierunkach, co pozwala na dostosowanie do różnych scenariuszy instalacji
| Tworzywo: | ABS i PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

