Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
8 Port Fiber Optic Terminal Box z 1x8 Optical Splitter i 12 Fiber Splicing do dystrybucji na zewnątrz
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FBD-08C |
| Kolor: | Czarny |
48 portów pojemność skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem SMC ABS do montażu ściennego na zewnątrz IP65
| Tworzywo: | SMC, ABS/ABS + PC są opcjonalne |
|---|---|
| P/N.: | KCO-SMC-32G |
| Kolor: | biały, szary |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 Określony dla SC/UPC SC/APC
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-02N |
| Kolor: | biały, szary |
FTTH IP65 Zewnętrzne 24-rdzeniowe skrzynki końcowe z włóknem optycznym z rozdzielcą bezblokowym i pojemnością 24 portów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
72-rdzeniowa szafa światłowodowa do montażu w szafie rack z złączami SC FC LC do ramy dystrybucyjnej 19'
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 72 włókna |
10 portów skrzynia końcowa światłowodowa z materiałem ABS+PC i łącznikiem OptiTap Mini SC dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarny |
19 cali wnętrze, zestaw końcowy z włóknem optycznym z 24 portami i projektem typu szuflady
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
Indoor Fiber Optic Terminal Box , Drop Cable Protection Box Adapter Box 1 Cores SC / APC
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Adapter: | SC, LC, FC |
Lekki terminal światłowodowy SC / UPC Simplex - płyta główna
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
SC / UPC Simplex Terminal światłowodowy CAT6 Ethernet Facplate światłowodowy 86mm
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

