Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
Wodoodporny terminal światłowodowy FTTH 4 porty Optyczna skrzynka rozdzielcza SC APC
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-04-MK |
| Kolor: | szary |
48 rdzeniowa 32 portowa skrzynka zaciskowa FTTH światłowodowa z wymiarami 340*260*110mm do dystrybucji zewnętrznej
| Tworzywo: | Abs |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Złącze: | Sc |
FTTx SC ST LC Fiber Optic Terminal Box Fiber Enclosure 19 Inch Drawer Type
| Szerokość: | 19'' |
|---|---|
| Wysoki: | 1U, 2U, 3U, 4U |
| Tworzywo: | Stal |
Steel Fiber Optic Terminal Box Rack Mount Fiber Optic Patch Panel 2U with LC Adapters
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-FTB16D Skrzynka końcowa światłowodowa na ścianie 16 portów dla FTTH z adapterem SC/APC i ogonem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
KCO-ODP-16B Rozdzielnica światłowodowa Rozdzielczość Skrzynka przyłączeniowa Odporność na upadek
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Wnętrza ścienne Mini Size Terminal Fiber Optic Box z konstrukcją taśmy stalowej dla projektów FTTH
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 1 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4 |
Wielooperatorskie skrzynki terminale światłowodowe FTTH w pomieszczeniu wewnętrznym 48 portów SC Simplex z 6 taczkami i wymiarami 450x180x150mm
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

