Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
ABS Drop Cable Protection Optical Termination Box For Heat Shirk Tube 60mm
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Adapter: | SC, LC, FC |
Indoor Rack Mountable Fiber Optic Terminal Box For FTTH GPON EPON
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 12 portu |
FTTH CATV 1*32 Splitter 24 portów Terminal Fiber Optic Box FDB Box wodoodporny SC LC FC ST
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 60db |
2port FDB Zewnętrzna skrzynka światłowodowa FTTH IP67 Wodoodporna skrzynka rozgałęźna 1x2
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Wewnętrzna 4-rdzeniowa skrzynka zakończeniowa światłowodu z siłą wyrywania 50N i odpornością na temperaturę -45~+85
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
24 rdzenia skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem ABS PC i 24 portami do dystrybucji FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FAT-24B |
| Kolor: | Czarny |
Płytkowo-optyczne skrzynki końcowe z wewnętrznym materiałem ABS PC o pojemności 2 włókien dla zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
16 portów Fiber Optic Termination Box z pojemnością 1x16 PLC Splitter i Huawei Mini SC Connector dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
12 Port Outdoor IP65 Terminal Fiber Optic Box z 1*8 PLC Splitter dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FDB-0212X |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
16 pojemność portu zewnętrzne IP65 Terminal Fiber Optic Box z 1x8 Splitter dla aplikacji FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-TK-208 |
| Kolor: | Szary / czarny / dostosowany |

