Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
Zewnętrzna skrzynka abonencka światłowodowa IP65 z 48 portami i rozdzielaczem 1*32 2*32 do montażu na ścianie lub słupie
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODP-32G |
| Kolor: | biały, szary |
2 Pojemność włókien Fiber Optic Termination Box z utratą wstawienia 0,15 dB i utratą zwrotu 55 dB dla aplikacji FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
16 rdzeni IP65 wodoodporny skrzynia końcowa światłowodowa z mechaniczną strukturą uszczelniającą dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
19 cali 720 rdzeni Skrzynka końcowa światłowodowa z 0,15dB stratą wstawienia ramy dystrybucji optycznej
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Tworzywo: | SMC |
|---|---|
| Port kablowy: | 6 portów kablowych |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
Fiber Optic Accessories 24 Fiber Optic Terminal Box Splice Tray Grey Color
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | biały, szary |
| Pojemność: | 12/24 rdzeni |
FTTH Fiber Optic Terminal Box dla sieci CATV
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
FTTH Gniazdo światłowodowe SC / UPC Faceplate, światłowód Terminator 1 port
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-ODP-16W Terminal światłowodowy Lekka odporność chemiczna
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Ścienna skrzynka zaciskowa światłowodowa z tłumieniem wtrąceniowym 0,15dB i materiałem ABS/PC do zastosowań wewnętrznych
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |

