Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
Ścienna FTTH SC / UPC 4-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa Rozeta z gniazdem czołowym
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
36 Core Fixed Fiber Optic Terminal Box , Rack Mount 1U 2U ODF Patch Panel
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Rotary FTTB Fiber Optic Terminal Box ODF Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 48 włókien |
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 / 24 Cores FTTH FTTB Distribution Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-WTB-24A Wall mountable optical termination box 24 ports With SC/APC Pigtail
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
8 Pułapka do zamontowania na ścianie, skrzynka końcowa z włókna optycznego, z ochroną IP55 i metalowym czarnym wykończeniem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4 |
8 rdzenia skrzynki końcowej światłowodowej FTB z adapterem SC/APC Duplex dla zastosowań FTTH
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 1 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
4 porty, skrzynia końcowa z włóknem optycznym w pomieszczeniach z materiałem ABS+PC i adapterami SC/FC/ST/E2000/LC 210x110x30mm
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-04W |
| Kolor: | biały, szary |

