Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ optical termination box ] mecz 486 produkty.
2U 48-portowa skrzynka światłowodowa z włóknem optycznym z złączami SC LC FC ST E2000 i możliwością personalizacji logo
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*2U |
4U szuflada typ 96 portów stojak montaż światłowodowy skrzynka końcowa z 485 * 300 * 4U wymiarów
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*4U |
Fiber Optic Distribution Panel 1U 24 Cores Fix Type , Optical Terminal Box
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
|---|---|
| Strata zwrotu: | 55 dB |
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
12 Cores 4 Ports Fiber Optic Terminal Box Full Loaded Pole Mount KCO - FXX -12
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |
Wall Mount FTB OTB 8 Ports Fiber Optic Terminal Box FTTH GPON EPON KCO-FTB08D
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
2 Doors KCO-WTB-24A Wall Mount Fiber Optic Terminal Box 12 24 36 48 ports
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Płyta czołowa światłowodu dupleks LC FTTH, skrzynka zaciskowa światłowodu
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzna skrzynka światłowodowa UV Protection and Anti-Aging Material
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
2-rdzeniowa 1-portowa skrzynka zakończeniowa światłowodowa LC Quad Port do zastosowań FTTH i FTTB
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |

